Teklif Sepeti ()
Foto Galeri Geri

Veldo Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemi, yolcu güvenliğini ön planda tutan ve kullanım kolaylığı bakımından benzeri olmayan bir araç otomatik kayar kapı sistemidir. Sistem üzerinde olası bir sıkışmayı engelleyen Aşırı Akım Koruması ve Güvenlik Sensörü (Güvenlik Fitili) ile güvenlik düzeyi en üst seviyededir. Montaj sonrasında kapı iç yüzeyinde ya da aracın herhangi bir yerinde mekanizma, motor, testere vb. birşey bulunmaz, sistem tamamen gizlidir. Aracın orijinal kumandasından, ön göğüse yerleştirilen açma-kapama butonundan ve araç kapı kolundan rahatlıkla kontrol edilebilir. Hem otomatik hem de manuel olarak kapı açılıp kapanabilir. Kapı açılma mesafesi % 90' nın üzerindedir. Kilit Çektirme Mekanizması (Vakum) sayesinde kapı çarpmadan yumuşak bir şekilde kapanmaktadır. Kilit Açma Mekanizması ile de kapının orijinal kilit sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır. Araç, kapısı açık olarak hareket ederse, belirli bir hıza ulaştığında kapı otomatik olarak kapanır. Sistem 2 yıl garantilidir. Mercedes Sprinter, Viano, Vito, Volkswagen Crafter, Caravelle, Transporter, Ford Transit ve Renault Master araçlarında Veldo Teknoloji tarafından üretilen Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemleri kullanılmaktadır.

Veldo Elektrikli Otomatik Kayar Basamak Sistemleri, yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir ve araçlara monte edilmektedir. Talebe bağlı olarak farklı öçlülerde ve farklı kullanım alanlarında Otomatik Kayar Basamak üretimi yapılmaktadır. Aşırı Akım Koruması, basamak açılırken ortaya cıkacak engellerde önce basamağı durdurur sonra içeri çeker. Herhangi bir arıza durumunda basamak açık kalırsa rahatlıkla manuel olarak içeri itilebilir. Bu özellikleri ile yolcu ve çevre güvenliği ön planda tutulmuştur

 

Her türlü hava şartlarında sorunsuz çalışan Çıtalı Güvenlik Fitili ile araç kapısı kapanırken olası sıkışmalar engellenmiş olur. Sistem, kapı kapanırken herhangi bir zorlanma hissederse kapıyı açılma yönünde hareket ettirir (Aşırı Akım Kontrolü)