Teklif Sepeti ()
Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemleri Geri

Veldo Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemi, yolcu güvenliğini ön planda tutan ve kullanım kolaylığı bakımından benzeri olmayan bir araç otomatik kayar kapı sistemidir.

Sistem üzerinde olası bir sıkışmayı engelleyen Aşırı Akım Koruması ve Güvenlik Sensörü (Güvenlik Fitili) ile güvenlik düzeyi en üst seviyededir. Montaj sonrasında kapı iç yüzeyinde ya da aracın herhangi bir yerinde mekanizma, motor, testere vb. birşey bulunmaz, sistem tamamen gizlidir.

Aracın orijinal kumandasından, ön göğüse yerleştirilen açma-kapama butonundan ve araç kapı kolundan rahatlıkla kontrol edilebilir. Hem otomatik hem de manuel olarak kapı açılıp kapanabilir. Kapı açılma mesafesi % 90' nın üzerindedir.

Kilit Çektirme Mekanizması (Vakum) sayesinde kapı çarpmadan yumuşak bir şekilde kapanmaktadır. Kilit Açma Mekanizması ile de kapının orijinal kilit sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.  Sistem 2 yıl garantilidir. Mercedes Sprinter, Viano, Vito, Volkswagen Crafter, Caravelle, Transporter, Ford Transit ve Renault Master,Hyundai  araçlarına uygulanabilmektedir.