Teklif Sepeti ()
Hakkımızda Geri

Veldo Teknoloji, 37 yıldır faaliyet gösteren ALDO GRUP' a bağlı kuruluşlardan biridir.   Aldo Grup kurulduğu 1980 yılından bu yana başta Otomotiv sektörü olmak üzere Turizm, İnşaat, 2. El Otomotiv, Sigorta, Akaryakıt, Yedek Parça ve son olarak yenilenebilir güneş enerjisi sektörü ile birlikte geniş ticari alanlarda hizmet vermektedir. 

 

Veldo Teknoloji, Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark’ta 2007 yılında kurulmuştur.  Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemi, Elektrikli Otomatik Kayar Basamak ve Güvenlik Sistemleri, İklimlendirme Ürünleri ile ilgili olarak AR-GE, ÜR-GE çalışmaları yoğun olarak devam etmektedir. 

 

2015 Yılında Kurulan İstanbul Ataşehir Fabrikası ile Ticari Araçların Isıtma sistemleri üretilmeye başlandı. İstanbul Organizsayonu büyüyünce yeni bir yatırım yapıldı ve İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki 4000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikamıza Nisan 2017 tarihinde taşındık.

 

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi kapsamında seri üretim, satış ve satış sonrası faaliyetleri yoğun ve sürekli geliştirilen bir tempoda devam etmektedir.  Ayrıca müşteriye özel çözümleri hızlı ve en yeni teknolojiler ile geliştiren yenilikçi ve müşteri odaklı bakış açısı ile sektörde fark yaratmaktadır. 

 

Gerek Teknopark Veldo gerekse İTOSB Veldo fabrikasındaki tüm birimler son teknoloji ile donatılmış olup, tasarımların ve testlerin gerçekleştirildiği AR-GE laboratuarı, yalın ve seri üretim tekniklerine uygun yedek parça ambarı ve açık-kapalı montaj sahası bulunmaktadır.

 

Veldo Teknoloji, Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemi, Elektrikli Otomatik Kayar Basamak ve Güvenlik Sistemleri üreten, Türkiye Teknoloji Geliştirme bölgeleri içindeki tek firmadır. Emsal teşkil eden ürünleri ve yıllık 400.000 adetlik üretim kapasitesiyle , ticari araç müşterileri için yenilikçi çözümler sunmayı misyonu olarak görmekte olup Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi'ndeki öğretim üyelerinden danışmanlık hizmeti alarak teknik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

Sürekli değişen ve ilerleyen dünya koşullarının gerektirdiği kalite şartlarına uyum sağlayan Veldo Teknoloji için müşterinin beklentisini en doğru şekilde anlayarak karşılayan hizmet ve çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak kritik önem taşımaktadır.