To Top

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

2007 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz otomotiv yan sanayi sektöründe hem yeni proje-ürün geliştirme, hem de anahtar teslim taşıt uygulamalarımızla, ticari araç sektörünün öncü OEM firmalarının çözüm ortaklığını yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz gizli sistem kapı mekanizmaları ve basamak sistemlerinin yanı sıra önümüzdeki süreçte hem araçlar hem de kurumlar için iklimlendirmeyi daha verimli kılan, hava kalitesini arttıran projelerimizle organizasyonumuzu ve kaynaklarımızı en doğru ve etkili şekilde yönlendirip, global bir firma olma yolunda ki ilerleyişimizi başarıyla yönetmek en önemli önceliğimiz olacaktır.

Ulaştığımız her başarıyı yeni bir basamak olarak değerlendirerek ürünlerimizi geliştirmeye, sektöre yenilikler getirmeye devam ediyoruz. Güçlü ekibimizle birlikte bu süreçte daha pek çok başarı basamağını birlikte çıkmaya devam edeceğiz.

Veldo Teknoloji olarak otomotiv sektörü dahil olmak üzere tüm faaliyet alanlarımızda ahlaki değerlerimiz ve disiplinimizle koşmaya devam ederek, kalıcı başarı elde etmek adına heyecanımızı hep koruyacağız.

Sağlıklı günler dileğiyle.
 Sevgi ve Saygılarımla,

 YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Haluk Veli DOĞAN